בעלי תפקידים

הנהלת המכללה

שם תפקיד
ד"ר שמשון שושני יו"ר האסיפה הכללית
פרופ'  מחמוד חליל נשיא המכללה
פרופ' שמעון ספיר יו"ר המועצה האקדמית
נזיה בדארנה מנכ"ל המכללה
ד"ר  מוחמד אבדאח המשנה לנשיא- אקדמי
ד"ר יאסר עואד סגן נשיא לענייני מחקר, תכנון ואסטרטגיה
ד"ר זאהר עכריה מנהל יחידת איכות והערכה

סגל  אקדמאי

שם תפקיד
פרופ' תמר הורוביץ' ראש התכנית לתואר השני בהערכה בית ספרית
פרופ' רבקה לזובסקי ראש התכנית לתואר השני בייעוץ החינוכי
פרופ' אסמעיל אבו סעד ראש התכנית לתואר השני בארגון וניהול מערכות חינוך
ד"ר וליד דלאשה ראש תכנית שותף בתואר השני ללימודי ארגון וניהול מערכות חינוך
ד"ר יאסר  עואד מנהל מכינה קדם אקדמית ורכז היחידה לפיתוח מקצועי.
ד"ר יונס אבו אלהיגא מנהל היחידה להסבה ולימודי המשך
ד"ר ג'מאל אסדי  ראש החוג לאנגלית
ד"ר לינה בולוס רכזת תוכנית מצוינים בהוראה
ד"ר היתאם טאהא ראש החוג לחינוך המיוחד, וראש התכנית לתואר שני בלקויות למידה
ד"ר ופיק היבי ראש החוג למתמטיקה
ד"ר נסרין חאג' יחיא רכזת לימודי תואר שני בייעוץ חינוכי
ד"ר וליד ח'ליפה ראש החוג למדעי המחשב
פרופ' פאדיה נאסר - אבו אלהיג'א ראש היחידה למחקר והערכה
ד"ר גמאל שלאעטה ראש החוג לערבית
ד"ר מהא ארסלאן-סולימאן רכזת ההדרכה בחוג לחינוך מיוחד
ד"ר מנאר סלאמה ראש החוג לגיל הרך ורכזת ההדרכה בחוג
ד"ר עבד אלכרים שלאעטה ראש החוג למדעים
ד"ר טארק מוראד רכז כללי להדרכה, ומתאם פרויקט אקדמיה- כיתה
ד"ר וליד דלאשה מנהל היחדה לכניסה להוראה
ד"ר ג'מאל אסדי רכז הדרכה בחוג לאנגלית

 

רשימת בעלי התפקידים במכללה – תשע"ז תואר ראשון

שם התפקיד
דר' מוחמד אבדאח משנה לנשיא לעניינים אקדמיים
דר' יאסר עואד סגן נשיא לענייני מחקר, פיתוח ותכנון ואסטרטגי
ד"ר זאהר עכרייה מנהל יחידת איכות והערכה
דר' אמל טאהא פאהום דיקנית סטודנטים
דר' וליד דלאשה רכז היחידה להתמחות בהוראה – סטאז'
דר' נסרין חג' יחיא רכזת התכנית לתואר שני בייעוץ החינוכי 
דר' היתאם טאהא רכז התכנית ללימודי תואר שני בליקויי למידה  
דר' טארק מוראד רכז הדרכה פדגוגית
דר' לינה בולוס ראש התוכנית למצויינים בהוראה
דר' יונס אבו אלהיג'א רכז היחידה להסבת אקדמיים ולימודי המשך
דר' ופיק היבי ראש החוג למתמטיקה
דר' וליד חליפה ראש החוג למדעי מחשב
דר' ג'מאל אסדי ראש החוג לאנגלית
דר' מנאר סלאמה ראש החוג לגיל הרך
דר' ג'מאל שלאעטה ראש החוג לשפה וספרות ערבית
דר' עבד אלכרים שלאעטה ראש החוג למדעים

בעלי  תפקידים אדמיניסטרטיביים

מינהל תלמידים, היחידה ללימודים מתקדמים ומינהל מורים

שם תפקיד טלפון
סאמיה יאסין ראש מינהל תלמידים 04-9058010
מירנה נסיר מנהלת לשכת מנכ"ל המכללה,מנהל סטודנטים שנה א' 04-9058005
סמאח אבו יונס מנהלת לשכת נשיא המכללה 04-9058007
שירין היבי
מאי עאסלה
היחידה ללימודים מתקדמים ורכזת כתב-עת אלנבראס 04-9058051
חנאן אבו ריא ראש מנהל מורים 04-9058000
אולפת נעאמנה מינהל תלמידים 04-9058009
     

מכינה קדם אקדמית, פיתוח מקצועי והשתלמויות

שם תפקיד טלפון
נסרין נעאמנה מזכירת מכינה קדם אקדמית 04-9058027
חנין ח'לאילה מזכירת פיתוח מקצועי והשתלמויות 04-9058041
רנין חמיד מזכירת פיתוח מקצועי והשתלמויות 04-9058043
ערין ח'וטבה מזכירת השתלמויות עובדי מדינה 04-9058026

היחידה ללימודי המשך: תעודת הוראה , השלמה לתואר  B.Ed , תעודת הרחבת הסמכה

שם תפקיד טלפון
ד"ר יונס אבו אלהיג'א מנהל היחידה 04-9058091
עביר איוב מינהל תלמידים: גיל רך, ערבית 04-9058034
מינאס סח מינהל תלמידים: מדעים 04-9058035
גדיר ח'טיב מינהל תלמידים: אנגלית, מתמטיקה 04-9058036
מיסא ח'לאילה
מראם שאהין
מינהל תלמידים: חינוך מיוחד 04-9058033
04-9058037

ניהול כספים

שם תפקיד טלפון
איאס סעיד מנהל כספים / חשב 04-9058020
מוחמד חמיד הנהלת חשבונות 04-9058016
מוחמד רבאח מנהל כח אדם וחשב שכר 04-9058017
אח'לאס עיסא-שחאדה מח' רכש 04-9058023
אנתיסאר בוקאעי מח' שכר לימוד 04-9058019
     

תקשוב ומחשוב

שם תפקיד טלפון
מוחמד בדראן מנהל יחידת מחשוב ומערכות מידע 04-9058000
מסאלחה שאדי מנהל תקשוב ומתכנת 04-9058054 / 054-6446736
שאדי בדארנה אחראי מחשוב 04-9058050
ח'יראללה דלאשה מנהל הספרייה 04-9058062

זמני קבלת קהל

שם המרצה תפקיד שעות קבלה
דר' אמל טאהא פאהום דיקנית סטודנטים ראשון 8:00 -14:00
שני 8:00 – 14:00
שלישי 8:00 -14:00
דר' גמאל שלאעטה ראש החוג לערבית יום א: 8:00-9:00
10:40-12:30
יום ב: 8:00-9:00
יום ג: 8:00-11:00
יום ו: 8:00-9:00
10:00-11:00
דר' היתאם טאהא ראש החוג לחינוך מיוחד סדיר שלישי 10:00-11:00 
הסבה: ששי 13:20-14:40
תואר שני: ראשון 10:30-11:30
דר' וליד דלאשה מנהל היחידה לכניסה להוראה יום שני בין 9:30 עד 10:30
דר' וליד חליפה ראש החוג למדעי המחשב יום א': 12:10-13:10    
 8:30-9:00 
בתיאום מראש יום ג': 8:30-9:30
יום ה': 10:30-11:00
דר' ופיק היבי ראש החוג למתמטיקה ראשון 8:00-11:00 
שלישי8:00-10:40 
שישי+שבת: 8:00-8:30  + 13:20-13:50
דר' טארק מוראד רכז הדרכה פדגוגית ראשון 14:00 – 16:00
שני 10:00 – 14:00
שלישי 9:00 – 10:30
רביעי 10:30 – 12:30
שישי 12:30 – 13:30
שבת 12:00 – 13:00
דר' יונס אבו אלהיגא ראש המחלקה להסבה ולימודי המשך שישי 8:00 -15:00
שבת 8:00 – 15:00
דר' לינא בולוס ראש תוכנית המצויינים שני 12:15 – 13:15
דר' מנאר סלאמה ראש החוג לגיל הרך ראשון 8:00-9:00, 12:00-14:00
שלישי 8:00-10:30
רביעי 8:00 -11:00
שישי 8:00 - 8:30

חפש

הצע תוכן

במידה ותרצה להצע תוכן לאתר, או לשלוח הערה, או להוסיף מאמר או פרסום חדש שלך, נא לשלוח אלינו את התוכן בקישור זה לחץ כאן

חדשות המכללה

לוח אירועים

Student card